BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ ŚWIETLICOWY

davW dn. 11-13.12.2019 r nauczyciele świetlicy wraz z wychowankami jak co rok przed Bożym Narodzeniem, przygotowali wystawę świątecznych wytworów plastycznych dzieci ze świetlicy na korytarzu szkolnym.
Kiermasz adresowany był do rodziców i osób odwiedzających szkołę. Przygotowania zaczęły się dwa miesiące wcześniej, dzieci ochoczo pomagały nauczycielom wykonywać ozdoby świąteczne i z jeszcze większym zaangażowaniem sprzedawały je na kiermaszu.
Różnorodność prac była duża, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największą popularnością cieszyły się ozdoby z naturalnych materiałów przyrodniczych: szyszek, orzechów, plastrów drewna, świerku.
To cykliczne przedsięwzięcie ma na celu przybliżyć dzieciom tradycje bożonarodzeniowe, wprowadzić w nastrój świąteczny, ukazać wartość pracy i promować działalność artystyczną świetlicy S.P.4 w środowisku lokalnym.

D.K.