DZIEŃ DYNI W SP NR 4

DSC0195630 października z okazji „DNIA DYNI”  uczniowie  klas IV – VIII wzięli udział w konkursie na najfajniej wyżłobioną dynię.  Do konkursu zgłosiło się prawie 100 uczniów, wszystkie prace zasługiwały na pochwałę, więc każdy kto wziął udział w naszej zabawie otrzymał ocenę celującą z plastyki. Nagrodą główną były zaś dwa bilety do kina, które zdobyli uczniowie klasy 5b – Marcel Sochacki i Aleksander Wojciechowski. Drugie miejsce zdobyły uczennice z klasy 6d – Maja Pawlak i Oliwia Olszewska, trzecie miejsce zajął uczeń klasy 5a – Alan Kwieciński a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 7d – Nikola Chumięcka. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

                                                                                          Samorząd Uczniowski

Anna Trawińska, Kamila Pszczółkowska