Dzień Dziecka

 

1Za nami nietypowy Dzień Dziecka. Zawsze z tej okazji w naszej szkole na uczniów czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Dyrekcję Szkoły i Radę Rodziców. W tym roku zabrakło nam widoku zadowolonych dzieci, wspólnej zabawy i biesiadowania z wychowawcami na kocykach.

Jednak także w tym trudnym czasie nie mogliśmy zapomnieć o Uczniach i ich święcie. Wirtualna niespodzianka w postaci filmiku czekała na nich na stronie internetowej szkoły. Pani Dyrektor Barbara Kamińska oraz Panie Wicedyrektor – Ewa Barcz i Joanna Cywińska złożyły dzieciom tym młodszym i starszym najserdeczniejsze życzenia. Pokazały znane wszystkim miejsca, ale jakże zmienione. Miejsca, które z utęsknieniem czekają na uczniów, ich roześmiane buzie i radosne okrzyki.

Uczniowie uczestniczący 1 czerwca w konsultacjach na terenie szkoły i zajęciach opiekuńczych otrzymali upominki ufundowane przez Kulczyk Foundation w ramach programu „Żółty Talerz”. Prezenty osobiście wręczyła dzieciom Pani Bożena Podleńska – Dyrektor Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Ciechanowie. Pani Dyrektor przekazała też na potrzeby szkoły płyny dezynfekujące, rękawiczki i maseczki.

Środki ochrony osobistej (fartuchy, przyłbice, maseczki i rękawiczki) oraz płyny dezynfekujące otrzymaliśmy także od Rady Rodziców działającej przy naszej placówce.

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy!