FIZYKA I BIOLOGIA INNOWACYJNIE

20201021_133412W ramach innowacji pedagogicznej „Z fizyką i biologią w życiu codziennym” prowadzoną przez p. Kamilę Zaborowską, p. Annę Chrostowską i p. Jolantę Biedrzycką, w dniu 21-10-2020r. odbyła się lekcja w klasie III „a” dotycząca ssaków przeprowadzona przez uczennicę z klasy VII „e” Nikolę Dołęgowską i Julię Gajewską.

Lekcja rozpoczęła się prezentacją multimedialną i pogadanką z prezentacją makiety ssaków. Następnie dzieci obejrzały film o tym czego można nauczyć psa, a potem nastąpiła praca w grupach w których to uczniowie musieli wyszczególnić najistotniejsze informacje i zilustrować pracę. Lekcja zakończyła się wręczeniem drobnych upominków dla zwycięzców. Zdobyte wiadomości zostały podsumowane quizem wiedzy o ssakach.

K. Zaborowska