I DZIEŃ WIOSNY – KLASY STARSZE

_DSC2299Dnia 22 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się  apel z okazji „I Dnia Wiosny”. W tym roku Samorząd Uczniowski klas IV – VIII zorganizował I edycję konkursu „Wiosenne talenty”, celem którego było zaprezentowanie się młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

W programie wystąpili młodzi wokaliści: Piotr Ziemak, Olga Rychlik, Gabriel Staszewski, Wiktoria Koprowska, Oliwia Turadek, Lena Maciejczuk, duet Julia Kozłowska i Maja Dymkowska oraz Miłosz Głuśniewski. Układ taneczny przedstawiła uczennica Nadia Lewicka, a Zuzanna Iwaszko zaprezentowała układ taekwondo. Swój talent sceniczny w scence „Babcia i jej pamięć” zaprezentowały Monika Milewska i Oliwia Rzeczkowska, a pokaz iluzjonistyczny przedstawił „Duet Wyczarowani” czyli Miłosz Głuśniewski i Marcin Walczewski. O dobry humor uczniów i nauczycieli zadbały Fabiana i Viviana Zaffagnini, opowiadając żarty i suchary.

Uczniowie SP Nr 4 przekonali się jak wspaniałą zabawą jest odkrywanie talentów. Niektórzy mówią, że szkoła zabija talent, ale nie Nasza, jak widać okazała się „Kuźnią Talentów”. Mamy nadzieję, że uczniowie którym zabrakło odwagi w tym roku, z chęcią zaprezentują  swój talent w następnej edycji konkursu. Zapraszamy!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Aneta Duchlińska i Anna Trawińska