IIIa ODWIEDZIŁA DPS

20190122_10092322 stycznia 2019 roku, z okazji Dnia Babci i Dziadka, klasa IIIa odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie z programem artystycznym. Uroczystość rozpoczął skecz przygotowany przez gospodarzy, który rozbawił całą publiczność. Kolejną częścią programu były nasze występy. Uczniowie śpiewali, recytowali, a nawet zatańczyli. Po złożeniu życzeń  babciom i dziadkom, dzieci rozdały przygotowane własnoręcznie upominki. Była to wzruszająca chwila, dzięki której poczuli się oni bliżej wnucząt, które są od nich oddalone o wiele kilometrów.

Czas, który razem spędziliśmy, był dla nas przyjemny a zarazem bardzo cenny. Występy dzieci spotkały się z ogromną aprobatą publiczności i zostały nagrodzone dużymi brawami.

Po uroczystości spędziliśmy czas na wspólnych grach towarzyskich takich jak: bierki, warcaby, piłkarzyki a nawet Piotruś Pan. Mieliśmy okazję aby się lepiej poznać.

Chciałabym serdecznie podziękować za tak miłe i ciepłe przyjęcie naszej grupy. Zamierzamy dotrzymać obietnicy i wspólnie z Wami (szczególnie z Damianem) zagrać na wiosnę w piłkę nożną.

D. Budnicka