JĘZYKOWE SUKCESY NASZYCH ÓSMOKLASISTÓW

IMG_20190523_123605_HDRPrzedstawicielki naszej szkoły z klasy 8A dumnie reprezentowały  szkołę na międzyszkolnych konkursach zorganizowanych wiosną przez ciechanowskie szkoły średnie. Kolejny raz uczennice pani Joanny Trzcińskiej udowodniły, że we władaniu angielskim nie mają sobie równych. Anna Stryjek została niekwestionowaną zwyciężczynią Olimpiady Wiedzy i Umiejętności – Olimpiada Anglistyczna organizowanej przez I  Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego. Perfekcyjnie rozwiązując test leksykalno- gramatyczny Ania pokonała wielu ósmoklasistów z terenu miasta i powiatu.

Natomiast  Ada Dymkowska zajęła II miejsce w organizowanym już kolejny raz przez Zespół Szkół nr 1 im. Bema Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego. Ada nie tylko doskonale poradziła sobie z częścią testową konkursu na etapie szkolnym, ale również wykazała się wysokimi umiejętnościami tzw. reagowania językowego  w języku angielskim w części ustnej konkursu.

Gratulujemy wiedzy i  umiejętności językowych  oraz trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych przyszłych absolwentek.

                                                                               Joanna Trzcińska