MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

SAVE_20191211_1922065 grudnia to dzień, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu i właśnie tego dnia w Ciechanowie odbyła się z tej okazji uroczysta Gala 2019’. Ponad stu wolontariuszy, działających w różnych organizacjach oraz stowarzyszeniach otrzymało odznaczenia i drobne upominki, za swoja nieustającą pracę na rzecz innych, za poświęcanie swojego wolnego czasu na czynienie dobra i za nieustającą wolę walki o lepszy los dla innych. Wśród tych nagrodzonych osób znaleźli się jak co roku również nasi uczniowie aktywnie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu Dominika Kowalczyk i Paweł Kowalczyk z klasy VII c, którzy co roku jako pierwsi biorą udział we wszystkich dobroczynnych akcjach  organizowanych nie tylko na terenie naszej szkoły, ale i poza nią.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Marta Wojdat i Kamila Pszczółkowska