OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Pod koniec listopada odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowany przez Polski Czerwony Krzyż przy współpracy ze Szkolnym Kołem PCK. Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK. Do szkolnego etapu zgłosiło się 12 uczennic z klas VII – VIII. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy VIIIa Klaudia Rycharska. Kolejne lokaty wywalczyły: Maja Szatybełko (VIIa) i Maja Klimkiewicz (VIIIb) – 2 miejsce, Magdalena Biedrzycka (VIIa) – 3 miejsce.
W rejonowym etapie olimpiady naszą szkołę reprezentowała Klaudia Rycharska.
Dziękuję za udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom.

Krzysztof Kirzyc