PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA

DSC_28906 listopada 2020r. odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla najmłodszych dzieci z naszej szkoły – Pasowanie na Zerówkowicza. Mimo, iż w tym roku wyjątkowo na widowni zabrakło rodziców, wszystko odbyło się z jak największą powagą. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce przedszkolnej, których nauczyły się do tej pory.

  W części nastąpiło uroczyste ślubowanie, po którym Pani Dyrektor Barbara Kamińska i Pani Wicedyrektor Ewa Barcz dokonały pasowania. Obie grupy przedszkolne otrzymały maskotki: Smerfa i Tygryska, które stały się symbolami grup. Każde dziecko otrzymało także pamiątkowy dyplom, a na koniec zostały wykonane zdjęcia. Po części oficjalnej dzieci udały się na słodki poczęstunek do swoich sal.

  Było to wielkie i niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dla nas Wychowawczyń. Gratulujemy naszym dzielnym Zerówkowiczom i życzymy im owocnego oraz bogatego w doświadczenia pobytu w naszej szkole.

Anna Kuskowska
Karolina Liszewska