PREZENTACJA UTWORÓW MUZYCZNYCH W WERSJI ANGLOJĘZYCZNEJ

20190604_094531Uczniowie klas VI a przygotowali prezentację utworów muzycznych w wersji anglojęzycznej. Prezentacja została przygotowana pod kierunkiem pani Katarzyny Skaraczyńskiej i wystawiona 4 czerwca 2019 r. podczas I Miejskiego Konkursu  Wiedzy Z Języka Angielskiego Dla Klas VI Szkół Podstawowych w Ciechanowie – XI edycja.

Wykonawcy piosenek:

  1. ‘Lemon Tree’ – Magdalena Biedrzycka, Nadia Badda, Oliwia Golenda, Aleksandra Lisicka, Weronika Wójcik, Alicja Malinowska, Daria Pantlinowska, Karolina Zaborowska, Oliwia Rzeczkowska
  2. ‘Love Yourself’ – Magdalena Biedrzycka oraz zespół w składzie: Nadia Badda, Oliwia Golenda, Aleksandra Lisicka, Weronika Wójcik, Alicja Malinowska, Daria Pantlinowska, Karolina Zaborowska i Oliwia Rzeczkowska
  3. ‘Say Something’ – Nadia Badda
  4. ‘Stand By Me’ – Magdalena Biedrzycka

Uczniowie pięknie  zaprezentowali przed publicznością swoje umiejętności wokalne i językowe.

Katarzyna Skaraczyńska