PROMOCJA ZDROWIA W PCK

DSCN059818 września 2019r. w siedzibie OR PCK w Ciechanowie odbyło się spotkanie integracyjne podsumowujące program „Promocja zdrowia i bezpieczeństwa wśród młodzieży czerwonokrzyskiej”, który był realizowany w ciechanowskich szkołach. Prócz młodzieży szkolnej w spotkaniu uczestniczyli seniorzy zrzeszeni w klubach z rejonu powiatu ciechanowskiego. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy VIIa, które pod opieką p. Krzysztofa Kirzyca zaprezentowały krótki program słowno – muzyczny. Gromkimi brawami nagrodzono piosenkę, do której tekst ułożyła p. Aneta Duchlińska.
W trakcie spotkania rozstrzygnięto również konkurs plastyczny: „Ja dbam o zdrowie”, w którym I miejsce zajęła Weronika Maliszewska, a wyróżnienie otrzymała Martyna Maliszewska. Gratulujemy!

Krzysztof Kirzyc