Rada pedagogiczna

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie:

Barbara Kamińska – dyrektor

Ewa Barcz – wicedyrektor 0 – III

Joanna Cywińska – wicedyrektor IV – VIII

Nauczyciele:

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawstwo

Baranowski Zbigniew historia, wiedza o społeczeństwie  
Boniakowska Aneta język polski V a
Bralski Dariusz język polski V e
Burkacka Małgorzata zajęcia rewalidacyjne  
Chrostowska Anna biologia, edukacja dla bezpieczeństwa V c
Duchlińska Aneta matematyka VII b
Głębocka Milena język angielski  
Gwiazda Grażyna religia  
Iwaszko Joanna wychowanie fizyczne  
Jabłoński Piotr wychowanie fizyczne V g
Kirzyc Krzysztof wychowanie fizyczne, informatyka  
Konowrocka Dorota świetlica  
Kosowska Bogumiła edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne III c
Kowalska Maria wychowanie przedszkolne I b
Koziatek Iwona muzyka VIII b
Kozłowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna II c
Kraśniewska Bożena chemia IV a
Krzemińska Aldona plastyka, przyroda  
Krzywnicka Jolanta język polski, logopeda VI e
Kwiatkowska Małgorzata język niemiecki  
Kwiecień-Wojciechowska Jolanta wychowanie przedszkolne 0 b
Kuskowska Anna wychowanie przedszkolne 0 a
Lachowska Anna język polski VI d
Lech Joanna edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki III d
Łęgowska Anna pedagog, WDŻ, informatyka  
Łuniewska Jolanta historia VI c
Martela Magdalena urlop  
Mieszkowska Anna biblioteka, język polski  
Pawłowska Marzena edukacja wczesnoszkolna II b
Piotrowska Jolanta religia  
Potyrała Irena edukacja wczesnoszkolna II d
Pszczółkowska Kamila fizyka, matematyka V d
Dorota Rutkowska edukacja wczesnoszkolna I a
Rząsiński Michał wychowanie fizyczne  
Sasin Marzena technika, informatyka, świetlica IV d
Sawulska Krystyna edukacja wczesnoszkolna III a
Skaraczyńska Katarzyna język angielski VIII a
ks. Smoliński Piotr religia  
Sowińska Jolanta geografia V b
Stępkowska Elżbieta plastyka, świetlica  
Stępkowski Adam wychowanie fizyczne  
Stryjewska Dorota edukacja wczesnoszkolna I c
Tokarska Magdalena informatyka VIII c
Trawińska Anna matematyka VII d
Trzcińska Joanna język angielski VI a
Walczewska Iwona matematyka V f
Wdowińska Agata matematyka, WDŻ VII a
Wojdat Marta język angielski VII c
Wolińska Edyta język angielski VI b
Zaborowska Kamila edukacja wczesnoszkolna II a
Zygnerska Aneta edukacja wczesnoszkolna III b