SUKCES W KONKURSIE WIEDZY O JANIE PAWLE II

IMG_3489Dnia 22.05.2019r. odbyła się VI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O JANIE PAWLE II zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1  w Ciechanowie. Naszą szkołę na konkursie reprezentowały uczennice z klasy VIa: Magdalena  Biedrzycka,  Oliwia  Golenda   i Wiktoria  Gogolewska pod opieką Grażyny Gwiazda.  Oprócz   szkół  ciechanowskich  zostały  zaproszone do  udziału w  konkursie  szkoły  których patronem  jest  Święty  Jan Paweł II. Nasi  uczniowie  spotkali  się  z  rówieśnikami  ze  szkół w  Janowcu  Kościelnym, Grodźcu, Kołozębu i Stupska. Zakres tematyczny obejmował poznanie  warunków życia  Jana Pawła II, które kształtowały  Jego  świętość. Poznanie  nauczania Jana  Pawła II  na  temat  świętości  i  świętych.  Przekazanie   młodemu  pokoleniu  dziedzictwa,  jakie  pozostawił  nam  Wielki  Polak. Ważnym  elementem  konkursu  była integracja  szkół. W  oczekiwaniu  na  podsumowanie  wyników  mogliśmy  obejrzeć program  słowno  – muzyczny ku  czci Wielkiego  Polaka. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZAJĘŁA W KONKURSIE I MIEJSCE. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów! 

Gwiazda  Grażyna