SZKOLNE REMONTY

DSC8342Po długiej nieobecności w szkole uczniowie klas młodszych z całą pewnością aktywniej będą uczestniczyć w lekcjach wychowania fizycznego  i zajęciach komputerowych. Po powrocie z wakacji czekała na nich niespodzianka w postaci pięknie odnowionej sali gimnastycznej i pracowni komputerowej. Swój wygląd zmienił także korytarz prowadzący do świetlicy oraz przebieralnie.

Najgruntowniejszy remont przeszła sala gimnastyczna. Wymieniono drzwi wejściowe, pomalowano ściany, sufit oraz drabinki, a dotychczasowy parkiet zastąpiono nowoczesną nawierzchnią sportową. Kontrastowo dobrane kolory nadają jej niepowtarzalny wygląd. Właściwy charakter zyskała również pracownia komputerowa. Zerkając na umieszczoną na głównej ścianie „małpę” –  @, nie ma wątpliwości, jakie umiejętności będą zdobywać w tej sali nasi milusińscy z klas I – III. Natomiast korytarz prowadzący do „czwórkowej świetlicy” mówi sam za siebie. Roześmiane, szczęśliwe buzie są zapowiedzią tego, że dzieci zawsze miło, radośnie i bezpiecznie spędzają tutaj czas.

Należy też przypomnieć o remontach klasopracowni nr 19, 210 i 214, jakie miały miejsce podczas ferii zimowych. Wielkie podziękowania należą się w tym przypadku rodzicom ówczesnych kl. VIe, Va, Ic, Ib, Ia oraz nauczycielom  (p. J. Krzywnickiej, p. A. Boniakowskiej, p. M. Kowalskiej, p. D. Stryjewskiej i p. D. Rutkowskiej). Zarówno rodzice jak i nauczyciele z wielkim zaangażowaniem włączyli się w odnowienie sal. Dziękujemy oczywiście Pani Dyrektor, która nieustannie dba o to, aby szkoła piękniała z każdym dniem.

J. Cywińska