SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

dav10.12.2019r został rozstrzygnięty szkolny konkurs „Ozdoba bożonarodzeniowa”, adresowany do uczniów klas 0-VIII. Organizatorami byli nauczyciele świetlicy. Wzięło w nim udział siedemnaścioro dzieci, które przygotowały przestrzenne, ciekawe i niepowtarzalne prace plastyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wystawiono je na kiermaszu świątecznym.

Jury w osobach: p. wicedyrektor E. Barcz, nauczyciel biblioteki p. A. Mieszkowska, nauczyciele świetlicy, przyznało trzy równorzędne pierwsze miejsca dla: Wojtka Najder kl.IIIc, Marysi Włodkowskiej kl.IId, Zosi Jankowskiej kl.Ic. Wyróżnienia otrzymały cztery uczennice: Ala Włodkowska kl.IIIa, Zuzia Baryła kl.IIIb, Maja Szymańczyk kl.IIa, Emilka Żbikowska kl.Ib.

Zasłużonych zwycięzców obdarowano nagrodami rzeczowymi i pamiątkowymi dyplomami. Dyplomy i świąteczne lizaki przyznano również dla innych dzieci, które wzięły udział w konkursie.

Wszystkie prace były bardzo ładne. Brawo dla laureatów!

D.K.