TYDZIEŃ BIOLOGII, GEOGRAFII I FIZYKI

Od dwóch lat stało się tradycją organizowanie TYGODNIA BIOLOGII, GEOGRAFII I FIZYKI w naszej szkole. Niestety obecna sytuacja nie pozwoliła na zrealizowanie tego przedsięwzięcia, w sposób jaki był organizowany dotychczas. To jednak nie zniechęciło uczniów naszej szkoły, przed zaangażowaniem się w wszelakiego rodzaju projekty związane z fizyką, biologią i geografią.

Człowiek uczy się nie tylko przez okres szkolny, ale przez całe życie. Na każdym z poszczególnych etapów rozszerza swoją wiedzą w innym zakresie, korzystając z podręczników, lekcji, dodatkowych zajęć bądź przez wzajemną pomoc. Właśnie w tym celu organizowany jest tydzień nauk przyrodniczych. Ma na celu zainteresowanie uczniów przedmiotami, w odmienny sposób niż ten przedstawiany na lekcjach. Dzięki temu wydarzeniu to uczniowie mogą uczyć od swoich rówieśników.
Zachęcamy do obejrzenia filmiku, który dostarczy wielu cennych informacji. Jest to efekt ciężkiej pracy naszych uczniów z klas 6-8.
Z okazji TYGODNIA BIOLOGII, GEOGRAFII I FIZYKI podjęliśmy także współpracę z Parkiem Nauki Torus. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się zaprezentowany materiał edukacyjny. Na koniec jest także mała muzyczna niespodzianka.

Organizatorki: Jolanta Biedrzycka, Anna Chrostowska, Jolanta Sowińska.