WIDEOKONFERENCJA Z PREZYDENTEM

129555768_675058326731329_47049326157384058_nW czwartek, 3 grudnia grupa „0b” wraz z wychowawcą Karoliną Liszewską wzięła udział w wideokonferencji z Prezydentem  Miasta Ciechanów – Krzysztofem Kosińskim. Powodem spotkania online była   wygrana w akcji „Pokaż jak świętujesz z Biało-Czerwoną”, organizowaną przez Urząd Miasta Ciechanów, z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Dzieci w ramach  odchodów 11 Listopada w szkole zaprezentowały się w barwach narodowych i wykonały własnoręcznie chorągiewki. Zwieńczeniem tych działań było wspólne zdjęcie grupy, które zostało zgłoszone do konkursu.  Zdjęcie grupy zerówkowiczów zostało wyróżnione, a dodatkowo uzyskało największą liczbę polubień na Facebooku. Dla zwycięzców  Pan Prezydent przekazał gratulację oraz  pakiet prezentów od Mikołaja.

Dzieciaki były bardzo szczęśliwe z wygranej w konkursie. Dodatkowo rozmowa z Prezydentem Miasta i otrzymane nagrody  wzbudziły w nich wiele pozytywnych emocji. Z pewnością to wydarzenie pozostanie na długo w ich pamięci.

K. Liszewska