ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

IMG_20191129_140905Od kilku lat tradycją naszej szkoły jest udział i zaangażowanie naszej młodzieży w działalność dobroczynną. Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia w dniach 29-30.11.2019 r. na terenie Północnego Mazowsza odbyła się Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności, w ramach której zbierano żywność dla osób potrzebujących. Bank Żywności zorganizował zbiórkę w sklepach na terenie Ciechanowa, a wolontariusze z naszej szkoły, jak zawsze uczestniczyli w tej akcji, pełniąc dwugodzinne dyżury w sklepie Carrefour oraz pomagając przy segregowaniu zebranej żywności. Wolontariuszami w piątek byli uczniowie z klasy VII c należący do Szkolnego Koła Wolontariatu: Dominika Kowalczyk, Nina Rembowska, Kinga Brzozowska, Wiktoria Hełminiak, Paweł Kowalczyk, Kinga Mieszkowska oraz Klaudia Ostrowska, Natalia Tomaszewska i Oliwia Łyszkowska.
W sobotę zaangażowali się wolontariusze z klasy VII d: Tadeusz Konieckiewicz, Bartosz Kaliszewski, Zofia Adamska, Natalia Iwaszko, Alicja Borkowska, Nikola Chumięcka, Maja Moczulak, Joanna Łęgowska, Aniela Żelazowska, Maja Rzeczkowska oraz  uczennice klasy VII c Dominka Kowalczyk i Klaudia Ostrowska. Uczniowie skrupulatnie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w realizację powierzonych im zadań – zachęcając kupujących do wzięcia udziału w zbiórce, rozdając ulotki z informacjami na jej temat oraz pomagając w segregowaniu zebranej żywności. Wszystkie swoje obowiązki wykonywali sumiennie. Serdecznie  dziękujemy naszym młodym wolontariuszom za okazane serce, zainteresowanie losem potrzebujących oraz poświęcenie swojego wolnego czasu.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Marta Wojdat i Kamila Pszczółkowska