ZWYCIĘSKIE WYSTĘPY W SP 5

image00000912 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności dzieci, popularyzacja śpiewania oraz promowanie twórczości dziecięcej. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Jankowska z klasy I c,  Nela Rynkowska-Marut z klasy III c i Filip Zaremba z klasy III c. Nasi soliści wykazali się wysokimi zdolnościami i umiejętnościami wokalnymi, zdobywając najwyższe lokaty.

Filip Zaremba otrzymał nagrodę Grand Prix.

Nela Rynkowska-Marut zajęła I miejsce w kategorii klas trzecich.

Zofia Jankowska zajęła II miejsce w kategorii klas pierwszych.

Występy oceniało profesjonalne jury, które na koniec udzieliło artystom cennych wskazówek, nad czym należy pracować, co poprawić, żeby każdy kolejny występ był lepszy i zapadał w pamięci  słuchaczom.

Serdecznie gratulujemy Zosi, Neli i Filipowi i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.                 Brawo!

Bogumiła Kosowska