BAJKA „CZERWONY KAPTUREK” W WYKONANIU DYREKCJI SZKOŁY ORAZ RODZICÓW

20181029_123546W poniedziałek 29.10.2018 r. w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice dzieci z zerówek wraz z Dyrekcją szkoły i wychowawcami oddziałów przedszkolnych przygotowali niespodziankę w postaci przedstawienia „Czerwony Kapturek”. Choć bajkę o Czerwonym Kapturku zna niemal każde dziecko, interpretacja  naszych aktorów okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród widzów. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny. Dla dorosłych możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz Rodzicom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.

Anna Kocięcka