Doposażenie pracowni przyrodniczej

Z radością informujemy, że mamy doposażoną pracownię przyrodniczą🍀 dzięki środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podniesie to poziom edukacji ekologicznej🍀 oraz wesprze rozwój kompetencji uczniów w obszarze ochrony środowiska, znajomości procesów przyrodniczych🍀 oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Stworzona przestrzeń umożliwi prowadzenie nowatorskich i praktycznych zajęć przyrodniczych, sprzyjających aktywnemu uczeniu się🧪🔬🦠🧫📖

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie