Egzamin Ósmoklasisty

5A1C1DD1-EBC4-49AB-AD54-AE4C3573EC9CW dniach 25-27 maja br. odbywają się egzaminy ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych mierzą się w tych dniach z językiem polskim, matematyką i językiem obcym. Nie można „nie zdać” tego egzaminu, ale uczniom zależy na wysokich wynikach, ponieważ od nich zależy, czy dostaną się do wymarzonych szkół średnich.

Nasi tegoroczni ósmoklasiści również musieli pokonać stres i podołać arkuszom egzaminacyjnym, które weryfikują wiedzę i umiejętności nabyte w szkole podstawowej. Nie było  to proste wyzwanie dla uczniów klas VIII, zważywszy, że ostatnie dwa lata nauki przebiegały w czasie pandemii, gdzie nauka stacjonarna przeplatała się z nauką online. Zawsze natomiast mogli liczyć na słowa otuchy i wsparcia od swoich nauczycieli i dyrekcji. A na szczęście oraz powodzenie na tym pierwszym, ważnym sprawdzianie otrzymali długopisy i przypinki z czterolistną koniczynką od dyrekcji i swoich wychowawców. Trzymamy za Was kciuki!