Finał akcji „Gorączka Złota”

Po niespełna dwóch tygodniach zbierania złotych monet uczniowie naszej szkoły przekazali do Oddziału Rejonowego PCK ponad 30 kilogramów groszówek. Tytuły Najlepszych Zbieraczy Złota zdobyły klasy: 2c (3,7 kg – wychowawca p. Dorota Stryjewska) oraz wśród klas starszych – 6d (4,5 kg – wychowawca p. Jolanta Piotrowska). Na wyróżnienie zasługują również klasy: 0b, 1b, 2a, 2b, 3b, 7a, 7d, 7e oraz 8d. Przypomnijmy, że zebrane środki wspomogą akcję letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu Ciechanowa oraz powiatu ciechanowskiego.
Wkrótce poznamy wyniki w rywalizacji międzyszkolnej, o czym niezwłocznie poinformujemy.

Tymczasem dziękujemy wszystkim wolontariuszom, uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy przyczynili się do przeprowadzenia zbiórki w tym trudnym okresie.

Członkowie wraz z opiekunem SK PCK