Konkursy profilaktyczne w naszej szkole

20210617_124145W maju br. w ramach realizacji Programu wychowawczo – profilaktycznego odbyły się w naszej szkole dwa konkursy: plastyczny „Używki? Wolę inne rozrywki” dla uczniów klas 7 – 8 oraz plastyczno – fotograficzny „Sztuka na talerzu” w trzech kategoriach wiekowych dla uczniów klas 1-3, 4-6 i 7-8.

Wpłynęło wiele ciekawych prac, a komisja konkursowa miała trudne zadanie w wyborze tych najlepszych. W dniu dzisiejszym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów, Pani Dyrektor Barbara Kamińska wręczyła Uczniom pamiątkowe dyplomy i upominki, które ufundowała Rada Rodziców. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Sztuka na talerzu”

Kategoria 1-3

I m- ce ALEKSANDRA DOBRZYŃSKA 3D

II m-ce JAN SARNECKI 1C

III m- ce HANNA MIESZKOWSKA 1A

Wyróżnienie: ALEKSANDRA KOŁAKOWSKA 2C, BARTŁOMIEJ KOWNACKI 1A

Kategoria 4-6

I m- ce MARTYNA KOŁAKOWSKA 4D

II m-ce AMELIA SULA 6F, MATEUSZ ŚPIEWAK 4B

III m- ce DOMINIKA GRODECKA 6B

Wyróżnienie: JULIA MATUSIAK 6E, HANNA ROSTKOWSKA 4C

Kategoria 7-8

I m- ce MICHAŁ WDOWIŃSKI 7D

II m-ce MAJA FRĄCZEK 7D

III m- ce MATEUSZ MAŚLANKA 7A

Wyróżnienie: PATRYK RYKACZEWSKI 7B

Ulotka. Używki? Wolę inne rozrywki”

I miejsce Amelia Chylińska 8 a
II miejsce Amelia Maliszewska 7 d
III miejsce Julia Gajewska 7 d

Sergiusz Dąbrowski 8 c
Kowalczyk Dominika 8 a
Jakub Kownacki 8 c

Zanim udaliśmy się na naukę w trybie stacjonarnym w naszej szkole przeprowadzony został konkurs pt. „Marnując żywność – marnujesz planetę”, którego celem było uhonorowanie Światowego Dnia Niemarnowania Żywności. Konkurs podzielono na dwa etapy. Pierwszy etap dotyczył sprawdzenia wiedzy w tym zakresie, a drugi był elementem artystycznym, polegającym na zaprezentowaniu „mody ekologicznej”. Jury wybrało zwycięzców, którymi zostali:

Michał Dobrosielski I m-ce kl.6f

Nikola Gadomska II m – ce kl.5a

Julia Gajewska III m – ce kl.7e

Strój ekologiczny

Oliwia Kozicka III m-ce kl.4d

Tu również pragniemy podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Aldona Krzemińska

Anna Łęgowska