Aktualności

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU ERASMUS+

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że w ramach realizacji projektu z programu Erasmus+ 22 uczniów klas
siódmych SP nr 4 wyjedzie na 14-dniową mobilność do szkoły partnerskiej we Włoszech,
by realizować tam program edukacyjny. Termin wyjazdu na mobilność planowany jest na
okres od 23.03.2025 r. do 05.04.2025 r.
W związku z powyższym w dniach 02.12.2024 r. – 13.12.2024 r. odbędzie się rekrutacja
uczestników. Uczniowie, którzy są zainteresowani chęcią uczestnictwa w
projekcie, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do
sekretariatu szkoły najpóźniej do 13 grudnia 2024 r. do godz. 15.00. Formularz
zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej szkoły (klikając w poniższy link) bądź z sekretariatu.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU

Europejski Tydzień Kodowania

W tym roku nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania – Code Week 2024, promując naukę programowania i rozwój kompetencji cyfrowych wśród uczniów klas 4-8. Nauczyciele informatyki przygotowali różnorodne zajęcia, które miały na celu przybliżenie podstaw programowania oraz zachęcenie młodzieży do tworzenia treści cyfrowych.

Więcej „Europejski Tydzień Kodowania”

Kodująca „czwórka”

„Kodująca czwórka” to inicjatywa, która odbyła się w dniach 7-22 października, skierowana do uczniów klas 6-8. Podczas trwania akcji, uczniowie mieli okazję poznać świat kodowania i programowania na lekcjach. Rywalizowali między sobą o tytuł Najlepiej Kodującego w swojej klasie, korzystając z platformy studio.code.org. W ramach inicjatywy uczestnicy brali udział w kursie kodowania, gdzie zdobywali umiejętności programowania.


Więcej „Kodująca „czwórka””