POZNAJEMY ZAWODY – PANI PSYCHOLOG W KLASIE III C

IMG_20210319_08550419 marca 2021 r. gościliśmy w klasie panią psycholog Magdalenę Chrzanowską (mamę Kai i Zuzi). Pani Magda w ciekawy sposób przybliżyła uczniom swój zawód. Omówiła zagrożenia związane z niewłaściwym wykorzystaniem mediów społecznościowych. Uświadomiła uczniom, że media dają szerokie możliwości – pomagają w nauce, zabawie, poznawaniu nowych ludzi – nie zawsze są jednak miejscem bezpiecznym dla dzieci.

Zagadnienia, które były poruszane podczas aktywnej części zajęć to: empatia, tolerancja, kultura na co dzień oraz jak sobie radzić ze złymi emocjami. Uczniowie chętnie wypowiadali się na tematy, które ich niepokoją. Pani psycholog udzieliła wielu cennych wskazówek i wsparcia w tym trudnym dla uczniów czasie. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za wizytę i poświęcony czas.

                                                   Agnieszka Kozłowska