SZKOLNY KONKURS „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ”

IMG_20210318_125001Konkurs został ogłoszony w marcu. Organizatorem była świetlica szkolna. Dzieci dostarczyły samodzielnie wykonane, wielkanocne, przestrzenne prace plastyczne do 26 marca. W konkursie wzięły udział dzieci z klas 0-III. Najwięcej prac wykonała klasa 0B.

Na konkurs wpłynęły ozdoby wielkanocne przygotowane przez: Gabrysię Malinowską

kl. 0B, Bartosza Kędzierskiego kl. 0B, Kacpra Bartosiewicza kl. 0B, Zosię Rzeczkowską kl. 0B, Zuzię Lewicką kl. IC, Olę Najder kl. IC, Wiktorię Chojnowską kl. IIA, Alicję Kędzierską kl. IIC, Wiktorię Szerszeniewską kl. IIID.

Jury w skład, którego wchodzili wychowawcy świetlicy przyznało nagrody za:

I miejsce – Gabrysi Malinowskiej, Wiktorii Szerszeniewskiej

II miejsce – Alicji Kędzierskiej

III miejsce – Oli Najder

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Ozdoby były naprawdę piękne. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

Wychowawcy świetlicy