W POSZUKIWANIU WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA

13E11074-4AE8-4EC3-80D5-8C71CF193099Piątek 12 marca był dla nas niezwykle wyjątkowy. Tego dnia przemierzaliśmy szkolne korytarze w poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka, który postarał się o to, abyśmy tak szybko go nie znaleźli…

Napisał do nas list, w którym zawarł wszelkie wskazówki, gdzie mamy się po kolei udać, abyśmy  mogli się z nim spotkać. 

Odwiedziliśmy świetlicę szkolną, gabinet pielęgniarki, stołówkę szkolną, aż wreszcie trafiliśmy do gabinetu Pani Dyrektor Barbary Kamińskiej. W każdym z tych miejsc czekały na nas zadania do wykonania. Szukaliśmy ukrytych sylwet zajączka i rozwiązywaliśmy zagadki. W nagrodę za poprawne wykonanie zadania, otrzymywaliśmy kartonik z sylabą. Kiedy Pani Dyrektor wręczyła nam ostatnią sylabę, mogliśmy z nich ułożyć wyraz, który był nazwą kryjówki Zajączka. To była biblioteka szkolna. 

Radości było co niemiara. Szybko udaliśmy się do biblioteki, a tam pomiędzy regałami z książkami odnaleźliśmy naszego Wielkanocnego Zajączka. W nagrodę Zajączek i nauczyciel biblioteki poczęstowali nas „słodkim co nieco” i przeczytali książeczkę, której głównym bohaterem był właśnie zajączek.

Tego dnia długo nie zapomnimy. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale. 

Ps. Kochany Zajączku!  Koniecznie odwiedź nas w przyszłym roku 😊

Dzieci z grup 0a i 0b Smerfy i Tygryski