WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI MIEJSKIMI

Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie chętnie podejmuje współpracę ze spółkami, przedsiębiorstwami i zakładami pracy istniejącymi na terenie miasta. Współpraca ta wiąże się z działalnością szkoły w środowisku lokalnym i polega na udziale społeczności szkolnej w różnego rodzaju akcjach, czy konkursach organizowanych przez te firmy. Z kolei przedstawiciele tych zakładów uczestniczą w przedsięwzięciach i uroczystościach organizowanych przez naszą społeczność szkolną.
Na początku tego roku szkolnego, dzięki wspomnianej współpracy, nasza szkoła, a szczególnie odnowione pracownie oddziałów przedszkolnych, wzbogaciły się o nowe pomoce dydaktyczne. Sponsorom: PUK – p. Pezesowi Mirosławowi Szymańczykowi, ZWiK – p. Prezesowi Jerzemu Ryzińskiemu i ZKM – p. Prezesowi Waldemarowi Kicińskiemu w Ciechanowie bardzo dziękujemy.