KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

20201029_09123329 października 2020 roku odbył się Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Konkurs skierowany był do uczniów klas 0-III. Celem konkursu było wspieranie integralnego rozwoju uczniów w zakresie twórczości artystycznej poprzez umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych, popularyzacja pieśni patriotycznych i piosenek o tematyce patriotycznej, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego, umacnianie świadomości narodowej, kultywowaniepamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny i ludziach, którzy walczyli o Jej suwerenność .

W konkursie swoje utwory prezentowali następujący uczniowie: Lena Chrzanowska z kl. 0 b, Magdalena Gutowska z kl. I a, Alicja Sarnowska z kl. I c, Zuzanna Malinowska z kl. II a, Martyna Krejpowicz z kl. II b, Zofia Jankowska i Aleksandra Kołakowska z kl. II c, Maja Szymańczyk z kl. III a, Kornelia Dołęgowska, Oliwia Pawlak, Maja Mikołajewska i Maja Szymankiewicz z kl III c, oraz Aleksandra Dobrzyńska z kl. III d.

Uczniowie prezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych. Komisja konkursowa w składzie: Pani wicedyrektor E.Barcz, Pani Kamila Zaborowska oraz Pani Agnieszka Kozłowska wyłoniła laureatów:

I miejsce-Zofia Jankowska kl. II c

II miejsce-Alicja Sarnowska kl. I c

III miejsce- Maja Szymańczyk kl III a oraz Kornelia Dołęgowska, Oliwia Pawlak, Maja Mikołajewska i Maja Szymankiewicz z kl. III c.

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom

Kamila Zaborowska

Agnieszka Kozłowska