Aktualności

Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców do wspólnego świętowania.

Doposażenie pracowni przyrodniczej

Z radością informujemy, że mamy doposażoną pracownię przyrodniczą🍀 dzięki środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podniesie to poziom edukacji ekologicznej🍀 oraz wesprze rozwój kompetencji uczniów w obszarze ochrony środowiska, znajomości procesów przyrodniczych🍀 oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Stworzona przestrzeń umożliwi prowadzenie nowatorskich i praktycznych zajęć przyrodniczych, sprzyjających aktywnemu uczeniu się🧪🔬🦠🧫📖

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

Więcej „Doposażenie pracowni przyrodniczej”

Spotkanie z rodzicami

Spotkania z rodzicami:
• kl. I – III 15 kwietnia (środa) godz. 17.00
• kl. IV – VIII 16 kwietnia (czwartek) godz. 17.00
• oddział przedszkolny 28 kwietnia (wtorek) godz. 17.00.

Projekt Erasmus+


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że w ramach realizacji projektu z programu Erasmus+ 36 uczniów klas siódmych SP nr 4 wyjedzie na 14-dniową mobilność do szkoły partnerskiej we Włoszech, by realizować tam program edukacyjny. Termin wyjazdu na mobilność planowany jest w okresie od 12.04.2026r. do 25.04.2026r.
W związku z powyższym w dniach 02.02.2026r. – 13.02.2026r. odbędzie się rekrutacja uczestników. Uczniowie, którzy są zainteresowani chęcią uczestnictwa w projekcie, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do sekretariatu szkoły najpóźniej do 13 lutego 2026r. do godz. 15.00. Formularz zgłoszeniowy będzie można pobrać ze strony internetowej szkoły bądź z sekretariatu od 7 stycznia.

Regulamin rekrutacji – Erasmus 2025-2026

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU ERASMUS+

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że w ramach realizacji projektu z programu Erasmus+ 22 uczniów klas
siódmych SP nr 4 wyjedzie na 14-dniową mobilność do szkoły partnerskiej we Włoszech,
by realizować tam program edukacyjny. Termin wyjazdu na mobilność planowany jest na
okres od 23.03.2025 r. do 05.04.2025 r.
W związku z powyższym w dniach 02.12.2024 r. – 13.12.2024 r. odbędzie się rekrutacja
uczestników. Uczniowie, którzy są zainteresowani chęcią uczestnictwa w
projekcie, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do
sekretariatu szkoły najpóźniej do 13 grudnia 2024 r. do godz. 15.00. Formularz
zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej szkoły (klikając w poniższy link) bądź z sekretariatu.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU

„Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji”

(kliknij w obrazek, aby go powiększyć)

Miasto Ciechanów w partnerstwie z Fundacją edukacyjno-sportową reGeneracja otrzymało dofinansowanie na re alizację III edycji projektu „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, obejmującego swoimi działaniami 297 uczniów i 30 nauczycieli z miejskich szkół podstawowych.

W okresie od 01.09.2023 r. do 31.12.2023 r. zostanie zorganizowane 1538h zajęć, w tym:

Dla uczniów
• zajęcia rozwijające zainteresowania, poszerzające wiedzę i przygotowujące do egzaminu końcowego na zakończenie szkoły podstawowej w celu osiągnięcia lepszego wyniku;
• zajęcia wyrównujące, mające na celu uzupełnienie wiedzy i ćwiczenie materiału dot. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych; uzupełnienie wiedzy i ćwiczenie języka angielskiego;
• spotkania z doradcą zawodowym;
• 4 warsztaty: „Kreatorzy Youthra”, „Przedsiębiorcy Youthra”, „Mistrzowie dedukcji”, „Bystrzaki”, rozwijające umiejętności kreatywności i innowacyjności, przedsiębiorcze i pracy w zespole, rozumienia i krytycznego myślenia,  uczenia się i rozwiązywania problemów;
• zajęcia specjalistyczne z logopedą;
• wyjazdy edukacyjne do Centrum Nauki Kopernik.
Dla nauczycieli
• szkolenie „Indywidualizacja procesu nauczania” w formule online.

Dodatkowo zakupione zostaną monitory interaktywne, po jednym dla każdej ze szkół.

Nowy Fanpage SP4 na Facebooku

Miło nam poinformować, że nasza szkoła posiada nowy Fanpage na portalu społecznościowym Facebook. To na nim będą pojawiały się wszystkie ogłoszenia i relacje z wydarzeń z życia szkoły. Zapraszamy do lajkowania i obserwacji naszej witryny. Odnaleźć nas można klikając na logo Facebooka znajdujące się w lewym menu. Można również czytać wiadomości z Fanpage’a z poziomy naszej strony WWW. Wystarczy najechać kursorem myszki na ikonkę Facebooka w prawym górnym rogu strony, co spowoduje wysunięcie okienka z miniaturką naszej witryny Fanpage. Można również przeglądać zdjęcia, klikając na tytuł albumu w wysuniętej miniaturce Fanpage’a. Jest to ułatwienie dla osób nieposiadających konta Facebook.