Rada pedagogiczna

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie:

Barbara Kamińska – dyrektor

Ewa Barcz – wicedyrektor 0 – III

Joanna Cywińska – wicedyrektor IV – VIII

Nauczyciele:

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawstwo

Baranowski Zbigniew

historia, wiedza o społeczeństwie

 

Boniakowska Aneta

język polski

VIII a

Bralski Dariusz

język polski

VIII e

Chojnowska Anna

psycholog

 

Chrostowska Anna

biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

VIII c

Cichowski Piotr

historia, wiedza o społeczeństwie

VII a

Czekałowska Marzena

język angielski

VI b

Danielczyk Justyna

język niemiecki

 

Duchlińska Aneta

matematyka

V b

Dzierżanowska Anna

doradztwo zawodowe, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VIII g

Gwiazda Grażyna

religia

 

Hryniewicz Jacek

historia

 

Iwaszko Joanna

wychowanie fizyczne

 

Jabłoński Piotr

wychowanie fizyczne, informatyka

 

Kińska Karolina

edukacja wczesnoszkolna, socjoterapia, nauczyciel wspomagający

I d

Kirzyc Krzysztof

wychowanie fizyczne, informatyka

V a

Konowrocka Dorota

urlop dla poratowania zdrowia

 

Korpalski Przemysław

świetlica

 

Kosowska Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

III c

Kowalska Maria

edukacja wczesnoszkolna

I b

Kozłowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

I a

Krzemińska Aldona

plastyka, przyroda

VI d

Krzywnicka Jolanta

język polski, logopeda

IV b

Kuskowska Anna

wychowanie przedszkolne

0 a

Lachowska Anna

urlop dla poratowania zdrowia

 

Łęgowska Anna

pedagog, świetlica

 

Martela Magdalena

język angielski

 

Mieszkowska Anna

biblioteka, język polski

 

Olszewska Emilia

muzyka

 

Pawlak Irena

edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający

II d

Pawłowska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

II b

Piotrowska Jolanta

religia

VIII d

Pniewska Lidia

język polski

IV c

ks. Rogowski Łukasz

religia

 

Rutkowska Dorota

edukacja wczesnoszkolna

I c

Rząsiński Michał

wychowanie fizyczne

 

Sadowska Alina

język polski

 

Sasin Marzena

technika, religia

 

Sawulska Krystyna

edukacja wczesnoszkolna

III a

Sikorska Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna, zajecia rewalidacyjne

II c

Skaraczyńska Katarzyna

język angielski

VI a

Sowińska Jolanta

geografia

VIII b

Stępkowska Elżbieta

świetlica

 

Stępkowski Adam

wychowanie fizyczne

 

Stypik Beata

fizyka

 

Tobolski Damian

wychowanie przedszkolne

0 b

Trawińska Anna

matematyka

VI c

Trzcińska Joanna

język angielski

IV a

Walczewska Iwona

matematyka

VIII f

Wdowińska Agata

matematyka, WDŻ

V d

Wojciechowska Kamila

chemia

 

Wojdat Marta

język angielski

V c

Zaborowska Kamila

edukacja wczesnoszkolna

II a

Zygnerska Aneta

edukacja wczesnoszkolna

III b