Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców do wspólnego świętowania.

Doposażenie pracowni przyrodniczej

Z radością informujemy, że mamy doposażoną pracownię przyrodniczą🍀 dzięki środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podniesie to poziom edukacji ekologicznej🍀 oraz wesprze rozwój kompetencji uczniów w obszarze ochrony środowiska, znajomości procesów przyrodniczych🍀 oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Stworzona przestrzeń umożliwi prowadzenie nowatorskich i praktycznych zajęć przyrodniczych, sprzyjających aktywnemu uczeniu się🧪🔬🦠🧫📖

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

Więcej „Doposażenie pracowni przyrodniczej”

Spotkanie z rodzicami

Spotkania z rodzicami:
• kl. I – III 15 kwietnia (środa) godz. 17.00
• kl. IV – VIII 16 kwietnia (czwartek) godz. 17.00
• oddział przedszkolny 28 kwietnia (wtorek) godz. 17.00.

Projekt Erasmus+


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że w ramach realizacji projektu z programu Erasmus+ 36 uczniów klas siódmych SP nr 4 wyjedzie na 14-dniową mobilność do szkoły partnerskiej we Włoszech, by realizować tam program edukacyjny. Termin wyjazdu na mobilność planowany jest w okresie od 12.04.2026r. do 25.04.2026r.
W związku z powyższym w dniach 02.02.2026r. – 13.02.2026r. odbędzie się rekrutacja uczestników. Uczniowie, którzy są zainteresowani chęcią uczestnictwa w projekcie, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do sekretariatu szkoły najpóźniej do 13 lutego 2026r. do godz. 15.00. Formularz zgłoszeniowy będzie można pobrać ze strony internetowej szkoły bądź z sekretariatu od 7 stycznia.

Regulamin rekrutacji – Erasmus 2025-2026

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIA DO PROJEKTU