LEKCJA CIEPŁA – PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

2Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej podejmuje działania edukacyjne związane z podniesieniem świadomości najmłodszych mieszkańców Ciechanowa w kwestii ekologii. Od kilku lat najmłodsi uczniowie (6-7 lat) biorą udział w „Lekcji ciepła”, w czasie której pracownicy PEC Ciechanów opowiadają jak powstaje ciepło, czym jest smog i dlaczego jest dla nas niebezpieczny. Cykl lekcji ciepła kończy konkurs plastyczny. Uczestnicy mają za zadanie przedstawić dowolną techniką plastyczną swoje skojarzenia do słowa „ciepło systemowe” lub „niska emisja”. Uczniowie naszej szkoły w w/w konkursie corocznie zostają docenieni i zdobywają nagrody, a ich prace są zamieszczane w okazjonalnym kalendarzu na kolejny rok. W dniu 18 grudnia 2019r. pracownicy PEC wręczyli uczniom kalendarze ścienne na 2020 rok z wydrukowanymi pracami nagrodzonych uczniów:

Anna Filipowicz – kl. 2b

Zuzanna Szymanik – kl. 2a

Nina Szymanik – kl. 2a

Jakub Śmigielski – kl. 2c

Bartosz Klicki – kl. 1b

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!