MAMY TO – WDRAŻAMY NOWY PROJEKT!

F3EDD2A2-0A5E-4987-8AA4-218A25F1F372W związku z realizacją w naszej szkole projektu pt. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 w ostatnich dniach został dostarczony sprzęt komputerowy.

Ponadto nauczyciele i uczniowie biorą udział w szkoleniach w celu podniesienia kompetencji cyfrowych. Nasza szkoła otrzyma także oprogramowanie edukacyjne umożliwiające unowocześnienie procesu kształcenia poprzez wdrożenie innowacyjnych metod kształcenia wykorzystujących nowoczesne technologie, uzyskanie dodatkowych kwalifikacji rynkowych, wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli, a tym samym wzbogacenie atrakcyjności oferty szkoły i jakości kształcenia w ramach projektu i podczas codziennej pracy.

Teraz czeka nas rozpakowanie i zamontowanie nowego sprzętu w pracowniach. I zaczynamy działać…

Barbara Kamińska