MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

130497149_1132740840476851_8365842482513564921_nŚwięty Mikołaj nie zapomniał także i o naszych najmłodszych uczniach. Zerówkowicze cały czas chodzą do szkoły i w ten szczególny czas Mikołaj postanowił ich odwiedzić. Cóż to była za radość i jakie emocje…Dzieci na powitanie zaśpiewały swojemu gościowi specjalnie przygotowane piosenki, a on nagrodził ich słodkościami.

Po krótkiej rozmowie, nadeszła długo oczekiwana chwila – rozdawanie prezentów w postaci ciekawych gier planszowych. Na koniec Mikołaj zaprosił dzieciaczki na wspólne ubieranie choinki przed szkołą. Ozdoby na nią przygotowali starsi uczniowie, wykorzystując do tego materiały wtórne, które przerobili, udekorowali i dostarczyli. Mikołajki to jedno z najwspanialszych świąt w roku, nie tylko dla dzieci. Dziękujemy Święty Mikołaju za ten dzień pełen radości!

Opracowała: Kamila Zaborowska