SENIORZY NA LEKCJI INFORMATYKI

DSCN0738Na początku listopada gościliśmy w naszej szkole osoby zrzeszone w Klubie Seniora PCK. Celem wizyty był udział w międzypokoleniowych zajęciach informatycznych w ramach programu  INSTA SENIOR. Uczennice z klasy 7a, a jednocześnie członkinie SK PCK, pod opieką pana Krzysztofa Kirzyca przeprowadziły szkolenie z podstaw obsługi komputera. Seniorzy opanowali umiejętności pozwalające samodzielnie poruszać się w gąszczu nowoczesnych technologii. Wykazali się przy tym dużą aktywnością. Z zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach z robotyki. Na spotkaniu gościły panie: dyrektor Barbara Kamińska oraz wicedyrektor Joanna Cywińska, które wręczyły gościom pamiątkowe certyfikaty oraz upominki przygotowane przez szkolną młodzież pod opieką p. Elżbiety Stępkowskiej.

Krzysztof Kirzyc