SMERFY I TYGRYSKI W COEK „STUDIO”

74792853_2641113255945957_27529980158148608_nW środę 6 listopada Smerfy i Tygryski wybrały się do Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej „Studio” na przedstawienie pt. „Pchła Szachrajka” wystawianego w ramach międzypokoleniowej akcji – Scena Trzeciego Wieku.  

Spektakl opowiadał o przygodach niesfornej pchełki, która rozrabiała gdziekolwiek zawitała i nie odczuwała żadnych konsekwencji swojego zachowania.  Ostatecznie uświadomiła nas, że każdy może się zmienić, jeśli tylko postanowi, że tego chce. Podczas przedstawienia dzieci były aktywne, chętnie współpracowały z aktorami, a uśmiech nie schodził z ich twarzy do samego końca…

Dzieci obejrzały także okazałą wystawę lalek – kolekcję Pani Jolanty Granica – Kownackiej, mamy naszego „zerówkowego” kolegi Bartka. Dzięki jej uprzejmości usłyszeliśmy także kilka niesamowitych historii o niektórych eksponatach.

Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas!

 

Anna Kuskowska

Jolanta Kwiecień-Wojciechowska