SUPER BABCIA – SUPER DZIADEK

IMG_20200127_171212„Są takie dni w kalendarzu, kiedy swoje święto mają babcia i dziadek. Mówimy o nich babunia, dziadziuś, albo jeszcze inaczej. Każdy z uczuciem i miłością mówi o tych osobach, ponieważ bez nich nie wyobrażamy sobie ciepła życia rodzinnego. Dlatego pamiętamy o naszych babciach i dziadkach zawsze”.

Takimi słowami zostali powitani babcie i dziadkowie, którzy przybyli do naszej szkoły 27 stycznia br na zaproszenie uczniów i wychowawcy klasy III a. Goście z radością i wzruszeniem wysłuchali i obejrzeli krótkiej części artystycznej. Następnie odbył się ceremoniał wręczenia orderów dla Super Babci i Super Dziadka. W trakcie poczęstunku dziadkowie i wnuczęta chętnie uczestniczyli w  przygotowanych konkursach:  m.in. „Czy znasz swoją babcię?”, „Czy znasz swojego dziadka?”

Ten dzień był również dla babć i dziadków powrotem do lat młodości, ponieważ podczas „Piosenek na życzenie” wnuczęta dedykowali im ulubione przeboje: Haliny Kunickiej, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Czerwonych Gitar czy Jerzego Połomskiego.

                                                                                                           Krystyna Sawulska