WYCIECZKA DO „FARMY ILUZJI”

20190605_113639Dnia 05. 06. 2019 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach. Wyjechaliśmy autokarem o godzinie 7.00 i na miejscu byliśmy przed godziną 11.00. Tu czekała już na nas pani Alicja – przewodnik, która oprowadzała nas po Farmie. Najpierw pokazała nam Magiczny Kran. Później przeszliśmy przez Tunel Zapomnienia.

W Mini zoo oglądaliśmy farmowe zwierzątka. O zawrót głowy przyprawił nas Obrotowy Domek i Latająca Chata Tajemnic. Po pożegnaniu z panią Alicją sami wybieraliśmy atrakcje, z których chcieliśmy skorzystać. Bawiliśmy się wesoło. Na zakończenie kupiliśmy pamiątki. Po obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną. Podróż była długa i trochę męcząca, ale wycieczka była wspaniała. Przed szkołą byliśmy o godzinie 20.00, skąd odebrali nas stęsknieni rodzice.

To był udany dzień. Dostarczył nam wielu wrażeń i przyjemności. Już planujemy następną wycieczkę!

Uczniowie klasy II a i II c