Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców do wspólnego świętowania.
Autor: Piotr Jabłoński
Doposażenie pracowni przyrodniczej
Z radością informujemy, że mamy doposażoną pracownię przyrodniczą
dzięki środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podniesie to poziom edukacji ekologicznej
oraz wesprze rozwój kompetencji uczniów w obszarze ochrony środowiska, znajomości procesów przyrodniczych
oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Stworzona przestrzeń umożliwi prowadzenie nowatorskich i praktycznych zajęć przyrodniczych, sprzyjających aktywnemu uczeniu się![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
Spotkanie z rodzicami
Spotkania z rodzicami:
• kl. I – III 15 kwietnia (środa) godz. 17.00
• kl. IV – VIII 16 kwietnia (czwartek) godz. 17.00
• oddział przedszkolny 28 kwietnia (wtorek) godz. 17.00.
Projekt Erasmus+

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że w ramach realizacji projektu z programu Erasmus+ 36 uczniów klas siódmych SP nr 4 wyjedzie na 14-dniową mobilność do szkoły partnerskiej we Włoszech, by realizować tam program edukacyjny. Termin wyjazdu na mobilność planowany jest w okresie od 12.04.2026r. do 25.04.2026r.
W związku z powyższym w dniach 02.02.2026r. – 13.02.2026r. odbędzie się rekrutacja uczestników. Uczniowie, którzy są zainteresowani chęcią uczestnictwa w projekcie, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do sekretariatu szkoły najpóźniej do 13 lutego 2026r. do godz. 15.00. Formularz zgłoszeniowy będzie można pobrać ze strony internetowej szkoły bądź z sekretariatu od 7 stycznia.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się dnia 27 czerwca 2025 r. (piątek) w następujących godzinach:
– klasy 0, I-IV godzina 8:00
– klasy V-VIII godzina 10:00








