Pierwszy Dzień Jesieni

img2021092311422523 września zorganizowaliśmy spotkanie uczniów kl. 0-III z Panią Jesienią. Dzień wcześniej wszystkie klasy otrzymały papierowy liść, na którym miały zapisać życzenia dla Pani Jesieni.  Tegoż dnia klasy odwiedziły Siostry Jesienne (nasze mamy), które podarowały dzieciom kasztany, orzechy i gałązki nawłoci do klasowych kącików przyrodniczych. Ponadto uczniowie wysłuchali wiersza o tematyce jesiennej i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. W podziękowaniu za wizytę Siostry Jesienne otrzymały piękne laurki, liście z życzeniami, były również piosenki. Rozmawialiśmy o grzybach, a wiedza naszych uczniów na ich temat była naprawdę imponująca.

Wszystkie życzenia można przeczytać na wystawie jesiennej, znajdującej się obok stołówki szkolnej.

J.K.