XXIII ZAWODY STRZELECKIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

IMG_20190925_163448Dnia 25 września w siedzibie PCK Ciechanów odbyły się XXIII Zawody Strzeleckie Polskiego Czerwonego Krzyża. Do rywalizacji stanęły 54 drużyny, reprezentujące grupy dawców krwi przy różnorodnych instytucjach oraz drużyny wspierające (firmy, przedsiębiorstwa, instytucje, szkoły sympatyzujące z PCK). W skład każdej drużyny wchodziło czterech zawodników. Uczestnicy oddawali po 5 strzałów do tarczy pierścieniowej znajdującej się w odległości 10 m za pomocą karabinka pneumatycznego.
W imprezie tej poraz pierwszy wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w składzie: dyr. Barbara Kamińska, Piotr Jabłoński, Michał Rząsiński oraz Adam Stępkowski. Po zaciętej rywalizacji, przyszedł czas na wyniki. Nasza debiutująca drużyna zdobyła bardzo wysokie II miejsce wśród drużyn wspierających. Zawody zakończyły się wspólnym piknikiem, który integrował wszystkich uczestników imprezy.