ZADEBIUTOWALIŚMY W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

DSCN0261Dokładnie 23 lutego br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XX Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli i Pracowników Oświaty o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie. Cieszymy się bardzo, że tuż przed tymi jubileuszowymi zawodami udało nam się wreszcie stworzyć drużynę, by zadebiutować w gronie od lat rywalizujących ze sobą zespołów z Ciechanowa, Golądkowa i Gołotczyzny.
Pomimo tego, iż nie udało nam się zająć miejsca na podium, udowodniliśmy, że takich drużyn jak my, nie można lekceważyć. Trafiając do grupy doświadczonych i jak się później okazało zwycięskich drużyn w fazie finałowej z Golądkowa oraz Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie, walczyliśmy jak równy z równym. Oprócz odrobiny szczęścia, zwłaszcza przy losowaniu drużyn, zabrakło nam trochę boiskowego zgrania i … ogrania. Cóż, taką cenę muszą najczęściej płacić debiutanci.
Mamy nadzieję, że szybko uda nam się wyeliminować drobne błędy i za rok błyśniemy formą. Nasz grający trener (Pan Piotr Jabłoński) już od wczoraj pracuje nad taktyką, a pełna wyrozumiałości kapitan drużyny (Pani Dyrektor Szkoły) ciągle w nas wierzy. Swoje duchowe wsparcie obiecał nam również trenujący od niedawna z drużyną ks. wikariusz Piotr Smoliński. Najważniejsze, że wszyscy jesteśmy pełni optymizmu i cieszymy się z kolejnego, udanego spotkania integracyjnego naszego oświatowego środowiska, czemu niewątpliwie służył ten turniej.

Tekst: Dariusz Bralski
Zdjęcia: Izabella Jabłońska