Europejski Dzień Sportu Szkolnego z klasą 6a

Europejski Dzień Sportu Szkolnego to doskonała okazja, aby zachęcić uczniów do aktywności fizycznej i promować zdrowy tryb życia.

W dniu 29 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego. W wydarzeniu aktywnie uczestniczyła grupa 23 uczniów z klasy 6a. Podczas zajęć ruchowych nasi uczniowie skupili się na dbaniu o swoją sprawność fizyczną. Pod czujnym okiem nauczyciela wzięli udział w różnorodnych zabawach ruchowych, które miały charakter zwinnościowo-szybkościowy. Dodatkowo rozegrali swoje ulubione gry drużynowe, takie jak siatkówka i koszykówka. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych, relaksacyjnych i korekcyjnych. Uśmiech na twarzach dzieci był dla nas najważniejszym znakiem udanego dnia! Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.