Kiermasz Bożonarodzeniowy

IMG_20181217_092328W dniach 19 – 20 grudnia 2018 roku na terenie naszej szkoły odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Jak co roku kiermasz został zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej. Już od połowy października dzieci uczęszczające do świetlicy angażowały się wraz z wychowawcami w tworzenie ozdób na choinkę i stół świąteczny. Przygotowano piękne stroiki świąteczne ze świerku oraz choinki, bombki i inne zabawki świąteczne za pomocą różnych technik artystycznych. W zorganizowaniu stoiska i przeprowadzeniu kiermaszu swojego wsparcia udzielił prężnie działający w szkole Samorząd Uczniowski. Cały asortyment cieszył się niezwykłym powodzeniem. Dochód ze sprzedaży wyrobów rękodzieła został w całości przeznaczony na cele świetlicy.

Izabella Jabłońska