Koncert życzeń w wykonaniu uczniów z klasy 2a

W ubiegłym roku, nie organizowaliśmy uroczystych obchodów Dnia Mamy i Taty, przygotowywaliśmy tylko laurki, które wręczyliśmy swoim rodzicom. W tym roku była wielka potrzeba przygotowania większej niespodzianki swoim bliskim. W szkole nie mogliśmy przeprowadzić takiej uroczystości wspólnie z rodzicami, postanowiliśmy przygotować i nagrać „Koncert życzeń” dedykowany mamusiom i tatusiom wszystkich uczniów naszej klasy.

Tak też zrobiliśmy. Każde dziecko naszej klasowej grupy przygotowało dla swoich ukochanych rodziców występ, prezentowaliśmy, to co według nas potrafimy robić najlepiej. Jedni z nas recytowali wiersze, inni śpiewali piosenki, mówili żarty, tańczyli, ale był też pokaz żonglerki piłki nożnej, czy też pokaz taekwondo. Każdy z występów zapowiadali i dedykowali rodzicom prezenterzy – Kaja i Alan. Zapraszamy do obejrzenia tego koncertu naszych Rodziców, ale również wszystkich chętnych.

Dodajmy jeszcze, że bez pomocy mamy Leny – pani Danielczyk nie dalibyśmy rady. Dziękujemy za wsparcie.

Uczniowie klasy 2 a