Konkurs plastyczny „Ciepło systemowe kontra niska emisja”

188620902_4064453340260592_3891128085768089656_n4W dniu 14 czerwca w siedzibie PEC w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Ciepło systemowe kontra niska emisja”.     Zainteresowanie konkursem było ogromne. Wzięły w nim udział także dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie z klas 1a, 1c, 2a i 2c z naszej szkoły. Spośród wielu uczestników, wyróżnienia otrzymały dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Z grupy 0b wyróżnienie otrzymała Maja Biegalska, natomiast dzieci z grupy 0a: Michalina  Szarlak  i  Staś   Tomczak o trzymały  dwa  specjalne  wyróżnienia  za  aktywność

w programie  „Lekcje Ciepła”.

Ponadto dzieci z grupy 0a: Amelka Skupińska, Maja Róż, Julia Miłoszewka i Staś Tomczak, a także uczennica klasy 2a Kasia Stryjewska i uczniowie klasy 2c: Julia Martela, Zosia Jankowska i Marcel Gawarecki wzięli udział w nagraniu audiobooka o przygodach Czerwonego Kapturka i Kota Kluchy. W/w dzieci  wzięły    wcześniej  udział w   eliminacjach

i dostały zaproszenia do nagrań. Wszystkie dzieci miło wspominają pobyt w studio nagraniowym w COEK Studio i współpracę z Panią Kają Kamińską – koordynatorem projektu z PEC Ciechanów.

Na efekt końcowy nagrań musimy jednak poczekać do września, a wtedy usłyszymy naszych uczniów w lokalnym radio.

A. Kuskowska

D. Stryjewska