KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

Uczennica naszej szkoły, Gabriela Korpanty z kl. 7 d, już kolejny raz została laureatką powiatowego konkursu „Wydajemy Własną Książkę”, organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ciechanowie.

Gabriela napisała i zilustrowała własną książkę pt. „Dlaczego warto marzyć?”. Uczennica, zdobyła III nagrodę w kategorii literackiej oraz  wyróżnienie w kategorii plastycznej.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, dyplom oraz nagrody rzeczowe zostały wręczone Gabrieli przez szkolnego opiekuna konkursu – nauczyciela bibliotekarza.

Nagrodzone prace organizatorzy przekazali do wojewódzkiego etapu konkursu, który zostanie rozstrzygnięty przez Dom Kultury Muranów w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Gabrieli oraz życzymy kolejnych sukcesów w twórczości pisarskiej.

Z czytelniczymi pozdrowieniami

Anna Mieszkowska